sa
DESTEK VE BİLGİ ALMAK İÇİN +90 224 243 7343

Osmangazi Şenlik Müsabakaları Başarı Listesi

  Yazı Boyutu - 14 +

27.02.2017 tarihinde Demirtaş Yüzme Havuzunda gerçekleştirilen Osmangazi Şenlik Müsabakalarında toplamda 56 madalya kazanılmıştır... 
# 50m kelebek 12 yaş Selen Yakın birinci, Hayal İlbay ikinci olmuştur.
# 50m kelebek 11 yaş Sueda Tek birinci olmuştur. 
# 50m kelebek 11 yaş Eren Gökgöz birinci, Osman Karakoç üçüncü, Burak Avkan dördüncü olmuştur.
# 50m kelebek 10 yaş Musa Tan Çetin dördüncü olmuştur. 
# 100m serbest 12 yaş Naz Duru Kahvecioğlu birinci, Selen Yakın ikinci olmuştur. 
# 100m serbest 11 yaş Yağmur Özkaranlık ikinci olmuştur. 
# 100m serbest 11 yaş Ada Ulaş Kurtul üçüncü olmuştur. 
# 50 sırtüstü yarışı 12 yaş Irmak Halat ikinci, Nisa Mercanlı üçüncü olmuştur. 
# 50m sırtüstü yarışı 11 yaş Ecenur Durmaz dördüncü olmuştur. 
# 50m sırtüstü yarışı 11 yaş Emirhan Balcan ikinci, Ramazan Utku Olgun dördüncü olmuştur. 
# 50m sırtüstü 10 yaş Yunus Emre Aslan ikinci olmuştur. 
# 4x50 karışık bayrak bayan takımımız birinci olmuştur. 
# 4x50 karışık bayrak erkek takımımız birinci olmuştur. 
# 50m serbest yarışında Irmak Halat dördüncü olmuştur. 
# 50m serbest yarışında Yağmur Özkaranlık birinci, Ilgın Çalışkan ikinci, Ecenur Durmaz üçüncü, Fulya Ertan dördüncü olmuştur. 
# 50m serbest yarışında Ada Ulaş Kurtul birinci, Osman Karakoç ikinci olmuştur. 
# 10 yaş serbest yarışında Yunus Emre Aslan dördüncü olmuştur. 
# 100 karışık 12 yaş Naz Duru Kahvecioğlu birinci, Hayal İlbay üçüncü olmuştur. 
# 11 yaş 100 karışık yarışında Elif E. Altıntaş birinci olmuştur. 
# 10 yaş 100 karışık yarışında Doğa Kundakçı dördüncü olmuştur. 
# 12 yaş 100m karışık yarışında Gökhan Obut birinci, Batuhan Çetkin üçüncü olmuştur. 
# 11 yaş 100 karışık yarışında Eren Gökgöz birinci olmuştur. 
# 12 yaş 50m kurbağalama yarışında Nisa Mercanlı üçüncü olmuştur. 
# 50m kurbağalama yarışında Elif E. Altıntaş birinci, Ilgın Çalışkan üçüncü, Sueda Tek dördüncü olmuştur. 
# 50m kurbağalama yarışında Gökhan Obut birinci, Batuhan Çetkin ikinci olmuştur. 
# 50m kurbağalama yarışında Emir Çakır üçüncü olmuştur. 
# 10 yaş 50m kurbağalama yarışında Oğuzhan Durmuş ikinci olmuştur. 
# 4x50 serbest bayan bayrak birincilik 4x50 erkeklerde birincilik alınılmıştır. 
Müsabakalarda başarı gösteren hocalarımızı ve sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.